Adwokat rodzinny
Wrocław

ul. Lelewela 23 lok. 6
723 919 323
djh@kancelariadjh.pl


Zespół

Moją kancelarię prawa rodzinnego tworzy zespół osób, które mają doświadczenie w sprawach o rozwód, podział majątku i opiekę nad dziećmi. Wspieramy też Klientów w zakresie prawa spadkowego. Razem dbamy o to, by jak najsprawniej przeprowadzić Cię przez meandry paragrafów i wesprzeć w czasie, kiedy podejmujesz decyzje istotne dla swojego małżeństwa, rodziny i majątku.

Jeśli potrzebujesz szczegółowej porady prawnej lub szukasz doświadczonego adwokata, który będzie reprezentował Cię przed sądem i otoczy Twoją Rodzinę niezbędną opieką prawną, zapraszam do kontaktu.
Poznajmy się bliżej.


Dagmara Jurkiewicz-Hajduk – adwokat rodzinny

Jestem adwokatem, wpisanym na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu.

Prawo rodzinne jest moją pasją. Od początku swojej kariery zawodowej specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jestem skutecznym adwokatem rodzinnym. Rozwód, separacja, podział majątku małżonków, czy opieka nad dziećmi nie mają przede mną tajemnic.  Pewnie dlatego mąż często powtarza, że nigdy się ze mną nie rozwiedzie :)

Na co dzień jestem dumną mamą małej Zuzi oraz autorką bloga prawniczego z poradami z prawa rodzinnego.

Numer wpisu na listę adwokatów: 1355


Michał Hajduk – adwokat

Jestem adwokatem, wpisanym na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu.

Reprezentuję Klientów w sprawach majątkowych, w tym sprawach o podział majątku wspólnego.

Pomagam również osobom zadłużonym, pokazując jak ogłosić upadłość konsumencką, chronić swoje prawa i przeciwdziałać nadużyciom wierzycieli. Swoją wiedzą dzielę się na blogach prawadluznika.pl oraz upadłośćkonsumencka.com.pl

Numer wpisu na listę adwokatów: 1231


Anna Smolnicka – aplikant adwokacki

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W czerwcu 2017 r. obroniłam pracę magisterską pod tytułem „Zdolność upadłościowa konsumenta”. Od stycznia 2018 r. odbywam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu pod patronatem Adwokata Michała Hajduka. Specjalizuję się w prawie spadkowym oraz sprawach rodzinnych.