Adwokat rodzinny
Wrocław

ul. Lelewela 23 lok. 6
723 919 323
djh@kancelariadjh.pl


Zespół

Moją kancelarię prawa rodzinnego tworzy zespół osób, które mają doświadczenie w sprawach o rozwód, podział majątku i opiekę nad dziećmi. Wspieramy też Klientów w zakresie prawa spadkowego. Razem dbamy o to, by jak najsprawniej przeprowadzić Cię przez meandry paragrafów i wesprzeć w czasie, kiedy podejmujesz decyzje istotne dla swojego małżeństwa, rodziny i majątku.

Jeśli potrzebujesz szczegółowej porady prawnej lub szukasz doświadczonego adwokata, który będzie reprezentował Cię przed sądem i otoczy Twoją Rodzinę niezbędną opieką prawną, zapraszam do kontaktu.
Poznajmy się bliżej.


Dagmara Jurkiewicz-Hajduk – adwokat rodzinny

Jestem adwokatem, wpisanym na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu.

Prawo rodzinne jest moją pasją. Od początku swojej kariery zawodowej specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jestem skutecznym adwokatem rodzinnym. Rozwód, separacja, podział majątku małżonków, czy opieka nad dziećmi nie mają przede mną tajemnic.  Pewnie dlatego mąż często powtarza, że nigdy się ze mną nie rozwiedzie :)

Na co dzień jestem dumną mamą małej Zuzi oraz autorką bloga prawniczego z poradami z prawa rodzinnego.

Numer wpisu na listę adwokatów: 1355


Michał Hajduk – adwokat

Jestem adwokatem, wpisanym na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu.

Reprezentuję Klientów w sprawach majątkowych, w tym sprawach o podział majątku wspólnego.

Pomagam również osobom zadłużonym, pokazując jak ogłosić upadłość konsumencką, chronić swoje prawa i przeciwdziałać nadużyciom wierzycieli. Swoją wiedzą dzielę się na blogach prawadluznika.pl oraz upadłośćkonsumencka.com.pl

Numer wpisu na listę adwokatów: 1231


Anna Smolnicka – adwokat

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W czerwcu 2017 r. obroniłam pracę magisterską pod tytułem „Zdolność upadłościowa konsumenta”. Aplikację adwokacką odbywałam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu pod patronatem Adwokata Michała Hajduka. Specjalizuję się w prawie spadkowym oraz sprawach rodzinnych.