Jakość usług

Sprawy rozwodowe, o separację, podział majątku wspólnego, czy te związane z władzą rodzicielską, nie są dla Klientów łatwe. Często w grę wchodzą duże emocje, wzajemne żale i pretensje, obawa o dzieci.

Dlatego, w przypadku spraw rodzinnych, tak ważne jest zaufanie do prawnika, jego szczególne zaangażowanie i dyspozycyjność.

Powierzając mi swoją sprawę, otrzymujesz gwarancję najlepszej obsługi, bo dopasowanej do potrzeb Twoich i Twojej Rodziny.

Oferuję pomoc prawną we wszystkich sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Uważam jednak, że zadaniem adwokata rodzinnego jest nie tylko udzielenie porady prawnej i reprezentowanie przed sądem. Dlatego, oprócz swojej wiedzy i doświadczenia, jako prawnika, otrzymasz ode mnie wsparcie w trudnych chwilach oraz pomoc w wyborze psychologa rodzinnego czy mediatora.

Z uwagi na specyfikę spraw rodzinnych, w sposób szczególny dbam o dobry kontakt z Klientem. Wiem jak ważne w sprawach rodzinnych jest zaufanie do prawnika i jego dyskrecja. Na bieżąco informuję o stanie powierzonych mi spraw. W zrozumiały, przystępny sposób wyjaśnię Ci Twoją sytuację prawną i pomogę wybrać najlepsze dla Ciebie i Twoich Bliskich rozwiązanie. Powierzając mi sprawę, jesteś pod moją opieką od pierwszego kontaktu aż do ostatecznego zakończenia postępowania. Swoją wiedzą dzielę się również na blogu poświęconym rozwodom.

Jestem zawsze do Twojej dyspozycji, odpowiadam na wszelkie pytania i wyjaśniam wątpliwości. Masz cały czas kontrolę nad sprawą, a jednocześnie nie musisz martwić się o formalności, czy terminy. Prowadzę sprawy Klientów na terenie całego województwa dolnośląskiego i opolskiego. Reprezentuję też osoby czasowo lub stale zamieszkujące poza granicami Polski. Wtedy postępowania prowadzone są bez konieczności osobistego stawienia się w kancelarii – działamy na podstawie pełnomocnictwa i dokumentów przesłanych za pośrednictwem poczty.

W kontaktach z Klientami cenię sobie jasne i przejrzyste zasady współpracy. Już na samym początku określam wysokość mojego wynagrodzenia za zleconą sprawę oraz uprzedzam o ewentualnych pozostałych kosztach (opłaty sądowe, opinie biegłego). Istnieje możliwość rozłożenia płatności wynagrodzenia na raty. Sprawdź szczegóły wynagrodzenia.